Wyznaczanie tras, które spełni Twoje oczekiwania

Wykraczamy poza zwykłe planowanie tras z A do B i zapewniamy rozwiązania, które rozwiązują złożone aspekty związane z przemieszczaniem się dla flot, pasażerów i innych biznesów związanych z logistyką. Komponent routingowy zapewnia dostęp do elastycznego zestawu funkcji, który może być wykorzystywany w różnych aplikacjach konsumenckich, wewnątrzfirmowych, do zarządzania flotą czy logistyki, a także w ramach giełdy frachtów.

Wyznaczanie tras precyzyjne jak nigdy dotąd. Zaoszczędź na paliwie i kosztach pracy oraz popraw rentowność firmy dzięki zoptymalizowanym trasom. Wydłuż swój czas – wykonaj więcej zadań w ciągu jednego dnia przy tej samej ilości zasobów.

Wyznaczanie tras, które oferuje Tobie – ETA godne zaufania, prawidłowe odległości i aktualne warunki drogowe. Obliczaj koszty myta i uwzględniając ograniczenia wyliczaj trasy dla pojazdów ciężarowych, takie jak masa, wysokość, nacisk na oś.

Przejrzysty model cenowy oparty na liczbie pojazdów lub liczbie transakcji. W ramach platformy HERE dostępny jest zbiór wielu różnych funkcjonalności przydatnych w prowadzeniu Twojego biznesu.

Wypróbuj wyznaczanie tras i przetestuj interesującą Cię trasę

Zobacz również

Powiązane rozwiązania
Geokodowanie  
Adresy i wyszukiwanie  
Mapy cyfrowe  
Integracje
Frachtero  

Zainteresowany?

Skontaktuj się z nami